İKON AMBALAJ HAKKIMIZDA

İkon Ambalaj güçlü sermaye yapısı, genç ve dinamik kadrosu, müşteri odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ile 2012 yılında esnek ambalaj ve IML etiket üretimi yapan iki tesis olarak kurulmuştur.

İkon Ambalaj Manisa fabrikası Muradiye organize sanayi bölgesi’nde 10.000m²’lik açık alanda 5.000m²’lik kapalı tesisi ile, İzmir fabrikası ise Kemalpaşa’da 20.000 m²’lik açık alanda 5000 m²’lik kapalı tesisi ile hizmet vermektedir.

İkon Ambalaj paketleme; ihracat ve özel film taleplerini çeşitli yerel şirketlerden temin etmek amacıyla bu bölgelere inşa edilmiştir. Bu sayede müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir. Yenilikçi ve özel ürün yelpazesi ile 200 müşteri ve 8 farklı sektöre hizmet vermektedir.

Şirket her bir tesisinde 70'i aşkın çalışanı ile çeşitli sektörlere fleksibıl ambalaj ve IML etiket üretmekte ve düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü istikrarlı olarak genişletmektedir. Müşterilerinin özel dizayn ve taleplerini karşılayacak altyapıya sahip olan İkon Ambalaj, ürüne veya müşteriye özel ürünlerin üretiminde ve geliştirilmesinde BRC-IOP Ürün Güvenliği Sistemi Sertifikasına sahip öncü firmalar arasındadır.


Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!