İKON AMBALAJ HAKKIMIZDA

İkon Ambalaj güçlü sermaye yapısı, genç ve dinamik kadrosu, müşteri odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ile 2012 yılında esnek ambalaj ve IML etiket üretimi yapan iki tesis olarak kurulmuştur.

İkon Ambalaj Manisa fabrikası Muradiye Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000m²’lik açık alanda 7.000m²’lik kapalı tesisi ile, İzmir fabrikası ise Kemalpaşa’da 20.000 m²’lik açık alanda 7.000 m²’lik kapalı tesisi ile hizmet vermektedir.

İkon Ambalaj fabrikaları, yerel ve yurt dışı tedarikçilerinden gelen ham maddelerin alınmasında hem de ambalaj materyalinin tüm dünyaya sevkiyatında avantaj sağladığı için bu bölgelerde kurulmuştur. Bu sayede müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir. Yenilikçi ve özel ürün yelpazesi ile 200 müşteri ve 8 farklı sektöre hizmet vermektedir.

İki tesis toplamında 200'ü aşkın çalışanı ile çeşitli sektörlere esnek ambalaj ve IML etiket üretmekte ve düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü istikrarlı olarak genişletmektedir. Müşterilerinin özel dizayn ve taleplerini karşılayacak altyapıya sahip olan İkon Ambalaj, ürüne veya müşteriye özel ürünlerin üretiminde ve geliştirilmesinde BRC-IoP Ürün Güvenliği Sistemi Sertifikasına sahip öncü firmalar arasındadır.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.